Vydělávejte na internetu III

Před nějakým časem jsem psal článek o vydělávání na internetu. Jednalo se zobrazování reklamy na vlastním webu a vyplňování online dotazníků. Dnes se zaměřím na platby za klikání na reklamy.

Klikání na reklamy je velmi populárním způsobem jak si přivydělat, pokud nemáte jiný příjem a máte více času než jste schopni využít. Jedná se o systém, kdy za každé kliknutí na reklamu dostáváte velmi malou částku, řádově jednotky až desítky centů. To by Vám samo o sobě moc nevydělalo a proto existují takzvaní referals. To jsou lidé, kteří se zaregistrují pod váš odkaz a tím vám vydělávají. Pokud jich máte dostatek, nemusíte hnout prstem a peníze se vám samy pohrnou. Čím více referals, tím větší vaše příjmy. Kouzelné na tom je, že oni sami o nic nepříjdou pouze registrací před Váš odkaz ocení to, že jste jim o takéto možnosti výdělky řekli. Další důležitou zásadou je zaregistrovat se na více serverech (odkazy dole).

Jak tedy začít:

Cest je několik, klikací systémy v zásadě preferují dvě takzvané elektronické pěněženky, kam Vám budou chodit peníze. Jednou je PayPal.com. Ten je mezi "klikačkami méně oblíbený, nicméně pro mnou doporučovaný systém vhodný. Výhodu je, že je podporován vělkou částní e-shopů. Nevýhodou, že velká část klikaček s ním nespolupracuje, přesto bych doporučil si účet na PayPalu založit. Hodí se nejenom na klikačky, ale i na další obchodování na internetu. Registrace je naprosto intuitivní, přesto pokud budete mít problémy, zeptejte se pod článkem.
Druhým a klikačkami oblíbenějším systémem je AlertPay. Jeho nastavení a registrace je složitější, ale v mnoha případech je také jedinou cestou jak dostat peníze z některých klikaček, které PayPal nepodporují. Háček spočívá v tom, že svůj účet musíte ověřit, pokud si budete chtít z AlertPay posílat peníze na účet (což většinou chceme). Ověření spočívá na naskenování a uploadování osobních dokumentů na web, což se mnoha uživatelům nelíbí. Nicméně já jsem tento krok podstoupil a nevím o žádných problémech.

Při registraci u obou internetových peněženek budete dotázání na svůj mail, kam Vám příjdou registrační údaje a další informace. Tento mail pak budete používat i jako identifikaci účtu své peněženky na eshopech a klikačkách. Tedy pokud si na PayPal nastavím mail ve smyslu 123@123.cz, pak pokud budu při registraci na klikačce vyzván abych zadal svůj PayPal účet napíšu právě tento mail. Stejně tak pro další internetové peněženky.


Jak pokračovat
    Dále se stačí registrovat na některém ze serverů, klikat na reklamy a shánět refererals. Pokud se moc nesnažíte, zaplatíte s tím naplříklad pouze internet, nebo účet za telefon, jsou ale tací, kteří vydělávají desítky tisíc měsíčně. Nádleduje seznam odkazů, kde se stanete mými refereals. Samozřejmě nemusíte, můžete se registrovat bez mého doporučení, ale proč neocenit tento článek, nic Vás to stát nebude...

NEOBUX.COM

Neobux je relativně novou a spolehlivou "klikačkou". Neoplývá nehoráznými výdělky pro nováčky, ze začátku počítejte s jednotkami dolarů měsíčně, ale postupně jak si budete shánět referály, bude peněz přibývat. Zajímavou vlastností Neobuxu je to, že si můžete referály také pronajímat. U jiných klikaček si sice můžete koupit ale to má tu nevýhodu, že za ně zaplatíte relativně velkou částku a můžete si koupit neaktivního referála. Zde si jej pronajmete na 30 dní a i v té době jej můžete recyklovat (vyměnit za jíného). Samozřejmě za poplatek. Přesto, že se za pronájem platí (nemůsíte to platit ze svého, ale už z naklikaných peněz, tzn. že z vašeho účtu nikdo peníze tahat nebude), je výhodné si referály pronajmout. Nemůsíte tak shánět po kamarádech ochotné klikače a přesto vyděláváte. Čím léte se o svůj referálský seznam staráte, tím větší výdělky máte. Záleží jen na vás jaký nanažer jste.
Neobux je nová a velmi spolehlivá klikačka. Vyplácí do několika málo minut. Mnoho uživatelů na webu láká na klikačky ale sami je neověří a uživatelé jsou znechuceni nefunkčními a podvodnými klikačkami. Já zde přikládám jako důkaz výpis první platby z Neobuxu na PayPal (platí již od 2 USD). Neobux podporuje jak PayPal tak AlertPaydůkaz platby neobuxu (klikni)


BUX.TO

Bux to je stará a ověřená "klikačka". Poslední dobou má sice problémy s dlouhými dobami na výplaty, ale zdá se, že se to již pohnulo a nový uživatelé s menšími částkami jsou vypláceni do několika málo dnů. V mnoha fórech se dočtete, že BUX.TO je podvodný systém, nebo také SCAM, ale kromě dlouhých dob výplat na které některří uživatelé neradi čekají s ním nemám problémy a jak už jsem napsal výše, situace se lepší. Přeci jen několik milionů uživatelů již dá asi zabrat.
Výhodou BUX.TO je velký počet reklam, které můžete narozdíl od neobuxu denně shlédnout, stejně tak vyšší částku, kterou vám systém připíše za shlédnutí reklamy referálem. Nevýhodou je minimální payout 50 USD u standardních členů. S BUX.TO to ale nastřádáte rychle.


důkaz platby bux.to (klikni)


Zásady:
  • Vždy prohlížejte pouze jedu reklamu zároveň, pokud jich spustíte výce, nebudou vám přičteny peníze za její shlédnutí. Panel s otevřenou reklamou nemusí být aktivní, to znamená že mezi tím než se vám přičtou peníze (cca 30s za každou reklamu), můžete dělat něco jiného.
  • V případě BUX.TO doporučuji po každé započítané reklamě refreshovat (obnovit) okno se seznamem reklam. Stane se totiž, když to čas od času neuděláte, že si systém bude myslet, že nejste přihlášeni a částku vám nepřičte.
  • Nepoužívejte autoclickery a ani k tomu nenabádejte své referály. Je to zakázané a trestá se to mazáním účtu. Někdy na to sice nepříjdou, ale je škoda to ryskovat. O účet a vše na něm příjdete bez varování.
  • Pokud se budte registrovat a budete dotázání na jméno osobry která vás která vás doporučila (referal name) pak prosím zadávejte "durmitor" bez uvozovek. Je to odměna za mou práci. Díky

poslední úprava: 6.6.2009

Komentovat článek

Jméno:  
Zpráva:

Komentáře k článku

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu - 1.8.2014 03:46

">

Wiiimik - 5.4.2010 11:04

Zdravím, narazil sem na stránku, která je mnohem rychješí a méně náročnější na čas než sou všechny klikačky. Tato internetová stránka se od ostatních stránek an vydělávání liší v tom že si nevyděláváte peníze, ale body a ty body poté vyměňujete za peníze nebo jiné věci (Elektronika- (PS3,iPhone a hromadu dalšího), oblečení). Již zmíněné body získáváte každý den, kdy se příhlásíte tak okamžitě získáváte určitý počet, ale také body získáte hlasováním v anketách, shlídnutím videí, HRANÍM HER a mnoho dalších činností. Neni to podvod.. vše to funguje tak že na stránkách je velké množství reklam a každým dnem má tato stránka více a více uživatelů. Z vlastní zkušenosti jsem si již přes tuto stránku koupil trika a PSP. (Tuto stránku navštěvuji 2 měsíce). Na tuto stránku vám musí někdo pozvat příhlášku!! Zvyšuje se tím počet získáných bodů do začátu. Napište na můj email Wiimicek@gmail.com váš email a já vám ihned pošlu přihlášku. Pak se už jen zaregistrujete a je to... Ceny se rozesílají zadarmo po celé evropě včetně ČR a Slovenska.

Ondřej Karas - 24.2.2010 21:49

Zdá se že Bux.to přestal opravdu vyplácet. Takže nedpororučuji registraci. Neobux naprotitomu vyplácí bez problémů...

autor - 13.2.2010 19:00

No ono hodne zalezi na tom kolik mas referalu. Delat to s tim ze si naklikas sam snad ani nema cenu. Cas nepocitam. Klikam pri divani na zpravy. Zabere to 5 minut denne.

zdenek - 9.2.2010 21:43

kolikrat si musel kliknout a kolik casu si ztravil na tom aby sis takhle vydelal 10 USD?